Õpitoad ärikliendile

Örrekese õpituba pakub elamusi erinevatel ärikliendi üritustel. Koos meisterdamine loob mõnusa meeleolu ja liidab kiiresti seltskondi.  Tuleme õpitoaga kohale jõuluüritustele, suvepäevadele, perepäevadele, kliendiüritustele, motivatsiooniüritustele, konverentsidele ja koolitustele.

Muudame õpitoaga atraktiivseks Teie firma messiboksi.

Tallinna külalised saavad õpitubades ise suveniire valmistada ja need külakostiks perele ja sõpradele viia. Valminud suveniirid on kerged ja väikesed, mistõttu mahuvad kenasti ka reisikohvrisse.

Osalejate arv õpitoas alates 10 inimesest, juhendamine eesti, inglise, vene, soome, saksa, rootsi ja norra keeles, kestus alates 15 min ning meisterduse saab kaunis kinkepakendis õpitoast kohe kaasa.

Meie kaudu saate peole kutsuda ka näomaalija, fotograafi või peotantsuõpetaja!

Õpitubade korraldamise kohad

Õpituba on võimalik korraldada Örrekese stuudios Tallinna vanalinnas (kuni 15 osalejat).

Suurematele seltskondadele oleme õpitube korraldatud:

Tallinnas
Restoranis Peppersack, kohvikus Mademoiselle, restoranis Spot, Jaama restoranis Nõmmel, Kochi Aitades, Kama House, Tallinna Õpetajate Maja, Marta kohvikus, laste peokeskuses Laura`s Kitchen, lastekohvikus Piip ja Tuut, Tallinna Loomaaia Loodusmaja, hotellides My City, Swissotel, L`Ermitage Hotel, Kultuurikatlas ja paljudes teistes Tallinna põnevates kohtades.

Mujal Eestis
Paekalda Puhkekeskus, Küla Villa, Laitse Loss, Luhtre Turismitalus, Niitvälja Golfi klubihoones, Kopli Madise turismitalus, Toosikannu Puhkekeskuses, Vanamõisa külakeskuses, Metsanurme külakeskuses, Nelijärve Puhkekeskuses, Sokka puhkekeskuses, Valma puhkekeskus, Eisma külalistemaja, Kivi talu, Küla Villa ja paljud teised toredad Eesti turismitalud ning külalistemajad.

Oleme õpitubadega sisustanud üritusi järgmistes ettevõtetes:

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, EV Välisministeerium, Ameerika Ühendriikide Suursaatkond, Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus, Toyota Baltic AS, Ehitus5ECO OÜ, Hotell Euroopa, V.O.P.A.K. AS, Politsei- ja piirivalveamet, Tallinna Kiirabi, Tallink Silja Line, Kopli Ametikool, Eesti Jalgpalliliit, Tarbijakaitseamet, TS Energia, Mandatum Life Insurance Baltic SE, AS Express Post, Tamro Baltics, Stora Enso Eesti; AS Tallinna Vesi, Telegrupp AS, Baltika Grupp AS, Lextal Advokaadibüroo,  Tallinna Ettevõtlusamet, Riigi Tugiteenuste Keskus, AS Siemens, Tallinna Linnavalitsus, Bayer AS, AS Pipedrive, AS Äripäev, Reisiekspert, Tallinna Ülikool, Inftehnoloogia Kolledž  jpt.

Suur tänu veelkord! Eurodig 2017 osalejatele tõesti väga meeldis! Rahvast oli oodatust veidi enam. Me ei ole sellist käsitöövarianti galadal veel kasutanud, aga tundub, et see töötab suurepäraselt – loodan, et leiame veel koostöövõimalusi!

 

Liina Lilleniit

Reisiekspert

Osalejad kiitsid õpituba väga ja loodetavasti saame taas koostööd teha.

 

Kaidi Silver- Schöbe

Roosta Puhkeküla

Veel kord suur aitäh. Veel tänagi sain tänusõnu vanematelt, kes kajastasid laste emotsioone.

 

Pille Orav

Tallinna Kesklinna Valitsus

Suur-suur tänu meie juurde tulemast. Lapsed olid rahul ja šokolaad maitses hästi. Kommid said toredad ja proovisime ka juba ise midagi sarnast kodus teha. Kindlasti kasutame mõnda teie teist õpituba mõnel järgmisel peol!

Marge Saarela

Advokaadibüroo LEXTAL

Suured tänud teile veelkord, et  nii toreda koolituse meie juures läbi viisite. Meil oli väga tore teiega!

Gerli Vatt

Zeroturnaround AS

Örrekese õpitubade kohta on vaid kiidusõnu jagada! Õpitubade valik on lai ning igale huvilisele just teda paeluva tegevuse leidmine kerge. Ka esmapilgul keerukamad õpitoad saavad oskuslike juhendajate abiga mänglevalt teostatud. Õpitubade läbiviimiseks loodud keskkond on hubane ja inspireeriv. Meeldejääv elamus nii turistidele kui ka uute kogemuste jahtijatele!

Jenny

Den Eesti Programmijuht

Suur tänu ka sulle, Kadrin! Töötoad jälle tasemel!

Kristiina

HYPE-LAB OÜ

Suur tänu, õpituba oli väga tore!

Kaire

Mandatum Life Insurance Baltic SE

Soovin teid veelkord tänada eilse ürituse eest. Oli väga huvitav ja kahju, et meil ei jätkunud rohkem aega, sest tundus, et osalejad tõesti nautisid seda!

Merilin

Stora Enso Eesti AS

Suured tänud väga mõnusa  töötoa eest! Tore vahepala lõunasöögile ja kindlasti julgen soovitada teie töötubasid!

Marika

TS Energia OÜ

Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm