Kingipakid

Örrekese kingipakid, Kuuseke, Kivike ja Seebike, on valminud koostöös meie õpitubade väikeste ja suurte meisterdajatega. Nende lemmikud – seebi keetmine, õnnekivi lihvimine ja jõuluehete valmistamine – on nüüd kaunisse karpi pakitud. Pakki lisasime ka portsu koosmeisterdamise mõnu ja aega lähedastega. Järelejäävast pakendist saab aga meisterdada vanaaegse kinomasina.

Kuuseke, Kivike ja Seebike sobivab kingituseks nii väikesele kui suurele, nii lasteaeda kui kooli, nii kontorisse kui tehasesse, konverentside tänukingitustest ning kliendi- ja partnerikinkidest rääkimata.  Ja muidugi – ka kodune jõuluvana armastab üle kõige, kui  saab kommikoti asemel tõsta oma reele paki kirjaga “oma käega tehtud rõõm”.

Kui kingipakid avada otse jõulupeol, on mõnus ja hubane peomeeleolu tagatud kogu õhtuks. Meisterdamise lõpus saab omavalmistatu kolleegile, sõbrale või lähedasele koos pühadesooviga edasi kinkida. Omavalmistatud kingituses tuksub süda sees!

Kingipakkide hinnad jäävad vahemikku 12–15 eurot sõltuvalt komplektist ja tellitud kogustest.

Meie e-poe valmimine võtab veel natuke aega ja sinnamaani võtame tellimusi vastu nii nagu vanal heal ajal telefonis (+372 529 0207) või kirja teel info@orreke.ee.

Kui oled aga huvitatud hulgiostust või soovid kingipakile oma asutuse sümboolikat, siis anna meile teada ja leiame koos sobiva lahenduse. Hea meelega tuleme kingipakke ka ise tutvustama, et saaksid veenduda, milline meisterduskarp Sinu jaoks see kõige õigem on. Kutsu meid külla helistades +372 52 90 207 või kirjutades info@orreke.ee.

Kuusekeses on hoolega lihvitud kasevineerist kujukesed. Neid saab värvipliiatsitega värvida ja neile saab lisada pakis peituvad kaunistused. Nii saab valmistada just sellised ehted, mida iga jõulukuusk uhkusega kannab. Kuuseke sobib jõulukingiks nii suurele kui väiksele ja lisaks saab pakki ka peotäie mahedaid maiustusi tellida.

Vaata jõuluehete meisterdamist siit!

Kivikeses on kõik vajalik isikliku kivikunsti jaoks – talgikivist toorikud ja abivahendid, et tagasihoidlikust kivitükist personaalne õnnekivi, kaelaripats või võtmehoidja meisterdada. Firmakingina sümboliseerib Kivike kestmist. Vanimad talgikivist esemed on ligi 5500 aastat vanad. Jõulukingina pakub Kivike lihvimist ja meisterdamist kogu perele.

Vaata õnnekivide lihvimist siit!

Seebikeses sisaldub kõik vajalik, et oma pere seep ise valmis teha. Seebikeedu oskust hoiti au sees ja pärandati hoolega põlvest põlve – igas talus oli seep omamoodi kunstiteos.
Seebike sobib praktiliseks kingituseks igaühele. Eriti tore on seepi valmistada koos lastega, lisades seebile kuivatatud lilli, soolaterakesi, nööpe ja miks mitte sentegi. “Rahaseep” hoiab laste käed alati puhtad!

Vaata seebikeste meisterdamist siit!

Et rõõmu rohkem oleks, saab iga komplekti pakendist vahva kinomasina meisterdada. Üht head karpi ei saa ju ometi niisama raisku lasta! Filmitrummel on leiutis, millega filmieelsel ajastul liikumise illusiooni imetleti. Natuke pusimist ja isiklik film ongi valmis!

Vaata kinomasina meisterdamist siit!