Kingipakid

Örrekese kingipakid – Kuuseke, Kivike ja Seebike – on valminud koostöös meie õpitubade väikeste ja suurte meisterdajatega. Jõuluehete valmistamine, õnnekivi lihvimine ja seebi keetmine on nende lemmikutena nüüd kaunisse karpi sätitud. Pakkidesse lisasime ka portsu koosmeisterdamise mõnu ja aega lähedastega, mille nautimise järel saab pakendist veel vanaaegse kinomasina meisterdada.

Filmikese kingipakk on aga eriti mõnus, sest selle sisu saab ise vabalt komplekteerida! Meie oleme pakki pannud selle, mida läheb vaja vanaaegse kinomasina valmistamiseks, aga kõik muu on juba kinkija enda plaanida. Kuna Filmike on kerge ja seda saab ka õhukeseks kokku pakkida, on see vahva üllatus posti teel sõbrale saatmiseks või ärireisile kaasa võtmiseks.

Örrekese meisterduskomplektid sobivab kingituseks nii väga väikesele kui väga suurele, nii lasteaeda kui kooli, nii kontorisse kui tehasesse. Ja muidugi – ka kodune jõuluvana armastab üle kõige, kui saab kommikoti asemel tõsta reele paki kirjaga “oma käega tehtud rõõm”!

Kuusekese, Kivikese ja Seebikese hinnad jäävad vahemikku 8 –15 eurot sõltuvalt komplektist ja tellitud kogusest. Filmikese hind on 4 –12 eurot ja sõltub nii tellimuse kui meie poolt pakki pandava maiuspala suurusest. Ja otseloomulikult aitame Filmikese karbi ka spetsiaalselt komplekteeritud sisuga täita, et see kinkija eelistuste ja vajadustega kõige paremini passiks.

Meie e-poe valmimine võtab veel natuke aega ja sinnamaani võtame tellimusi vastu nii nagu vanal heal ajal telefonis (+372 529 0207) või kirja teel info@orreke.ee.

Kui oled aga huvitatud hulgiostust või soovid kinomasina filmiribale oma asutuse sümboolikat, siis anna meile teada ja leiame koos sobiva lahenduse. Hea meelega tuleme kingipakke ka ise tutvustama, et saaksid veenduda, milline Sinu ettevõtte jaoks see kõige õigem on. Kutsu meid külla helistades +372 529 0207 või kirjutades info@orreke.ee.

Kuusekeses on hoolega lihvitud kasevineerist kujukesed. Neid saab pliiatsitega või näpuvärvidega värvida ja neile saab lisada pakis peituvad kaunistused. Nii saab valmistada just sellised ehted, mis pikki aastaid jääb Sinu jõulukuuske talvel kaunistama. Kuuseke sobib oma lihtsusega jõulukingiks nii väga väiksele kui loovust armastavale suurele.
Kuusekese pakki mahub ka  kotike tervislikke ja maitsvaid piparmarusid. Kuusekese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata jõuluehete meisterdamist siit!

Kivikeses on kõik vajalik isikliku kivikunsti jaoks – talgikivist toorikud ja abivahendid, et tagasihoidlikust kivitükist personaalne õnnekivi, kaelaripats või võtmehoidja meisterdada. Vanimad talgikivist esemed on ligi 5500 aastat vanad ja just niisama kaua võib kesta ka Sinu poolt valmislihvitud õnnekivi.  Jõulukingina pakub Kivike lihvimist ja meisterdamist kogu perele – igaüks lihvib just nii palju kui parasjagu näppudes jõudu on.
Kivikese pakki mahub ka kotike tervislikke ning maitsvaid marjamarusid. Kivikese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata õnnekivide lihvimist siit!

Seebikeses sisaldub kõik vajalik, et oma pere seep ise valmis teha. Seebikeedu oskust hoiti au sees ja pärandati hoolega põlvest põlve – igas talus oli seep omamoodi kunstiteos.
Seebike sobib praktiliseks kingituseks igaühele. Eriti tore on seepi valmistada koos lastega, lisades seebile kuivatatud lilli, soolaterakesi, nööpe ja miks mitte sentegi. “Rahaseep” hoiab laste käed alati puhtad!
Seebikese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata seebikeste meisterdamist siit!

Filmikesse oleme pakkinud selle, mida läheb vaja vanaaegse kinomasina meisterdamiseks – filmiribad, riputusnöörid ja masina valmistamise juhendi. Karbi sisu saab aga täita vastavalt oma soovile. Ühtviisi hästi sobivad selle sisse mõnusad maiused või  muud omavalmistatud kingitused. Suure kotitäis tervislikke marjamaiuseid või piparmarusid saame Filmikese karpi panna omalt poolt.

Vaata kinomasina meisterdamist siit