Sünnipäev

Õpituba kodusel sünnipäeval, kohvikus, mängutoas või lasteaias

Örrekese õpituba on võimalik tellida  kodusele sünnipäevale, lõbusale peole mängutuppa või lasteaias peetavale sünnipäevale. Õpituba kestab umbes 40 minutit. Sünnipäeva õpitubade lemmikud on šokolaadi valmistamine, martsipani voolimine, seebi valamine ja võluklaasist võtmehoidjate meisterdamine.

Preilidele pakume sünnipäeva sisustamiseks koduse kosmeetika õpitube. Lisaks soovitame toredaid kohvikuid, kus on mugav õpituba läbiviia ja pärast mõnusalt koos aega veeta.

Laste sünnipäeva hinnakirja vaata siit

Õpituba täiskasvanute sünnipäeval

Örrekese õpituba sünnipäeval on samal ajal nii üllatus kui ka praktiline vahepala, mis lisab seltskonda elevust ja mõnusat koostegemise emotsiooni. Tuleme õpitoaga kohale just sinna, kus on sinu pidu! Täiskasvanute sünnipäevale enim tellitud õpitoad on kodune kosmeetika, siidimaal ja martsipanist trühvlite veeretamine. Täiskasvanute õpitubade hinnad algavad 13 eurost osaleja kohta.

Meie kaudu saate sünnipäevale kutsuda ka näomaalija, fotograafi ja tantsuõpetaja!

 

Õpitubade korraldamise kohad

Õpituba on võimalik korraldada Örrekese stuudios Tallinna vanalinnas (kuni 15 osalejat).

Suuremate seltskondade puhul on õpitube korraldatud:

Tallinnas
Restoranis Peppersack, kohvikus Mademoiselle, restoranis Spot, Jaama restoranis Nõmmel, Kochi Aitades, Kama House, Tallinna Õpetajate Maja, Marta kohvikus, laste peokeskuses Laura`s Kitchen, lastekohvikus Piip ja Tuut, Tallinna Loomaaia Loodusmaja, hotellides My City, Swissotel, L`Ermitage Hotel  ja paljudes teistes kohvikutes ja restoranides.

Mujal Eestis
Luhtre Turismitalus, Niitvälja Golfi klubihoones, Kopli Madise turismitalus, Toosikannu Puhkekeskuses, Vanamõisa külakeskuses, Metsanurme külakeskuses, Nelijärve Puhkekeskuses, Sokka puhkekeskuses, Valma puhkekeskus, Eisma külalistemaja ja paljud teised toredad Eesti turismitalud ning külaliste majad.

Pidasime 9aastase tüdruku sünnipäeva ning huulepalsamite tegemine juhendajaga oli täpselt õige tegevus sellele sünnipäevale! Põnev oli nii sünnipäevalapsel kui ka külalistel. Kõigil oli rõõmus meel huulepalsamite ning teadmise üle, kuidas neid tehti:). Aitäh veelkord

Helena

Örreke on üks tore koht, kus saab lõõgastavas ja rahulikus miljöös koos sõpradega midagi praktilist teha. Tavapärasele sünnipäevapeole valisin sealse koduse kosmeetika töötoa, mis tekitas elevust nii väikestes kui ka suurtes külalistes. Lisaks sellele on see veel ka kasulik kevadisel ajal – huuled korda huulepalsamiga, keha siledaks kehakoorijatega.

Sünnipäevalaps Krista

Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm