Seiklus Tallinna vanalinnas

Mida teeme

Seikleme lastega Tallinna vanalinnas ja räägime keskajaga seotud legende ning lugusid. Pärast 45-minutilist ekskursiooni puhkame jalgu Örrekese vanalinna stuudios ja õpime origami voltimistehnikat.

Kuidas teeme

Õpituba algab ja lõpeb Örrekese vanalinna stuudios, Kuninga tn 1. Alguses toimub 45-minutiline ekskursioon ja seejärel puhkame jalgu keskaegses stuudioruumis. Teeme väikese viktoriini, räägime muinasjuttu, tutvume origami voltimistehnikaga, joome kosutavat jooki ja sööme vana-aegseid maiuseid. Kokku kestab seiklus 90 minutit (ekskursioon+muinasjutt+ origami).
Lastepärast ekskursiooni juhib giid, kes teab ja tunneb vanalinna nagu oma viit sõrme!

Ekskursioonid toimuvad mais, juunis, augustis ja septembris igal kolmapäeval ja reedel algusega kell 9, 10, 11, 12, 13 ja 14. Hind lapse kohta on 6 eurot (grupis vähemalt 21 last) või 7 eurot (grupis lapsi 15 – 20 ). Juhul kui tulete kohale 2 klassiga/grupiga, siis saab üks grupp alustada eksursiooniga ja teine Örrekese stuudios muinasjutu ja voltimisega. Kahele grupile korraga seiklust tellides on hind lapse kohta 6 eurot (mõlemas grupis  vähemalt 15 last!).

Ekskursioonid palume ettetellida saates kirja aadressile info@orreke.ee või helistades +372 52 90 207 (Kadrin).

Lastele ja lapsevanematele meeldis väga koos Örrekesega vanalinnas seigelda ja lugusid ning legende kuulata. Suur aitäh teile!

Tiia Pappel

Peetri Kool

Suur tänu ÖRREKESELE põneva vanalinna seikluse korraldamise eest! Kõik kohad, mis näidatud, ja jutud, mis räägitud, olid põnevad. Just need lugude-legendide osad sobivad väikestele kohe väga.  Meie laste pealt oli see ka väga hästi näha, lugude ajal keegi ei nihverdanud, kõik kuulasid. Muinasjutt Kuningakojas oli suurepärane, sobis aega ja kohta ja lapsed olid õpitoast vaimustuses. Meie  giid oli väga tubli, tal on hea hääl ja ta haaras lapsi kaasa,

Airi Neem

Rocca al Mare Kooli 1.c klassijuhataja

Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm