Emadepäev

Örrekese emadepäeva õpitubade valik on väga lai ja armsaid kingitusi emale saab valmistada pea kõigis meie õpitubades. Aastast aastasse on populaarsust võitnud õpitoad, kus lapsed ja emad meisterdavad koos ehk traditsioonise emadepäeva kontserdi asemele või selle järele on emad kutsutud õpitubadesse.

Siidimaali õpitoas maalime emale erksates värvidesa siidliniku, mis sobib nii rinnataskusse, aknavitraažiks kui väikeseks linikuks peeglilauale. Õpitoas on tore osaleda koos emaga.

Veepildikunsti õpitoas teeme tutvust Jaapanist pärit iidse kunstiga ja valmistame emadele kauni õnnitluskaardi või kaelaehte.

Võluklaasi õpitoas valmistame  pildikestega võtmehoidja.

Huulepalsami õpituba on kui väike loodusainete tund, kus lisaks erinevate rasvade ja õlide koostisele õpime retsepti järgi kaalumist ja ainete koguse arvutamist. Sobib alates 2. klassist või õpitoaks koos emaga.

Puidu õpitoas meisterdame väikese ehetekarbi. Õpituba sobib alates 2. klassist või meisterdamiseks koos emaga, isaga.

Ehete õpitoas lihvime talgikivist kristalli meenutava õnnekivi.

Seebi õpitoas õpime valmistama ravimtaimede ja südamega seebikesi.

Tagasiside emadelt oli eriti kiitev. Neile meeldis selline üllatus väga. Lastele meeldis kõige rohkem arvutamise ja kaalumise pool. Igal juhul väga vahva teema ja olema ka edaspidi millestki sellisest kindlasti huvitatud!

Õpetaja Inge

Jacob Westholmi Gümnaasium

Tahtsin tänada toreda emadepäeva hommiku eest! Lapsed ja eriti emad jäid väga rahule ning keegi ei olnud kiitusega kitsi. Loodan, et meie koostöö jätkub!

Õpetaja Riina

Tallinna Komeedi Lasteaed

Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm