Seiklus Tallinna vanalinnas

Mida teeme

Seikleme Tallinna vanalinnas ja räägime vanalinnaga seotud legende ning lugusid. Tunnise jalutuskäigu jooksul saab räägitud kõik, mis tähtis – miks Tallinn lonkab, kus elas muumia, mis juhtus Oleviste kirikutorni ehitajaga ja kui pikk tohtis olla linnakodaniku kinganina? Lõpuks puhkame jalga Örrekese keskaegse hõnguga stuudios, joome kosutavat jooki ja sööme vana-aegseid maiuseid. Jalutuskäik ja stuudiokülastus võtavad kokku aega 90 minutit. Soovi korral saab jalutuskäigule lisaks tellida stuudiosse ka mosaiigi õpitoa.

Seiklus sobib hästi pereturistidele, aga mõnus kuulamine ja lihtne meisterdamine paeluvad kõiki olenemata grupi suurusest, reisisellide vanusest või reisi eesmärgist.

Jalutuskäiku ja õpituba viime läbi eesti, vene, inglise, soome, rootsi ja norra keeles. Mõnus grupi suurus vanalinnaseikluseks on 10–18 inimest. Olenevalt osalejate arvust jääb jalutuskäigu ja õpitoa hind  inimese kohta  12- 18 euro vahele.

Kooligruppidele pakume eraldi seiklust, mis koosneb 45-minutilisest ekskursioonist ja 45-minutilisest stuudiokülastusest. 

Jõuluseikluseid viime läbi 2018 aasta järgmistel kuupäevadel: 29. november, 11.detsember ja 13. detsember. Seiklused algavad kell 10:00, kell 12:00 ja kell 14:00.

2019 kevadel seikleme maikuus. Kuupäevad täpsustuvad aasta alguses.

Stuudios viime läbi väikese viktoriini, kuulame muinasjuttu ja maitseme head-paremat. Hind lapse kohta on 7 eurot (kui grupis on vähemalt 21 last) või 8 eurot (grupis lapsi 15–20). Juhul kui tulete kahe klassiga/grupiga, saab üks grupp alustada ekskursiooniga ja teine Örrekese stuudios muinasjutu kuulamisega.

Lastele ja lapsevanematele meeldis väga koos Örrekesega vanalinnas seigelda ja lugusid ning legende kuulata. Suur aitäh teile!

Tiia Pappel

Peetri Kool

Suur tänu ÖRREKESELE põneva vanalinna seikluse korraldamise eest! Kõik kohad, mis näidatud, ja jutud, mis räägitud, olid põnevad. Just need lugude-legendide osad sobivad väikestele kohe väga.  Meie laste pealt oli see ka väga hästi näha, lugude ajal keegi ei nihverdanud, kõik kuulasid. Muinasjutt Kuningakojas oli suurepärane, sobis aega ja kohta ja lapsed olid õpitoast vaimustuses. Meie  giid oli väga tubli, tal on hea hääl ja ta haaras lapsi kaasa,

Airi Neem

Rocca al Mare Kooli 1.c klassijuhataja

Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm